keramika

keramika

logo keramické dílny Kamila Petrovice u Karviné
 ,

Kamila keramika

 

WORKSHOPY  probíhají

  nepřetržitě po celý rok ! 
              


Vyzkoušet si tvoření z hlíny můžete kdykoliv !
Kamila keramika

Kamila keramika

Nová rubrika

Aby náš e-shop mohl dobře fungovat, musíme zpracovávat některé vaše osobní údaje. Správcem osobních údajů ve vztahu k tomuto e-shopu je Mgr. Kamila Gabryszová, IČO: 04955579, se sídlem Petrovice u Karviné č. 594, telefon: +420 776069459, e-mail: kamila.gabryszova@seznam.cz

Vaše osobní údaje zpracováváme pro následující účely: 
  • Vyřízení objednávky a řešení případných reklamací. 
  • Abychom vám mohli odesílat objednávky a zajistit efektivní vyřešení vašich případných požadavků a reklamací, zpracováváme vaše jméno a příjmení, doručovací adresu, e-mail, telefonní číslo, číslo bankovního účtu, objednané zboží a jeho cenu.
  • Právním důvodem tohoto zpracování je plnění smlouvy. Uvedené osobní údaje za tímto účelem zpracováváme po dobu trvání záruční doby.
  • Zasílání newsletteru a obchodních nabídek - zatím není k dispozici, nezasíláme. Abychom vás mohli informovat o aktuálních nabídkách a slevách, zpracováváme vaše jméno a příjmení a e-mailovou adresu. Právním důvodem tohoto zpracování je váš souhlas, který nám poskytujete při vyplnění registračního formuláře a který můžete kdykoli odvolat. 
  • Pro lepší kvalitu našich služeb spolupracujeme s některými zpracovateli, kterým mohou být vaše data zpřístupněna. Ke zpřístupnění dochází výhradně v souvislosti se službami našeho e-shopu a pouze v nezbytném rozsahu. Těmito zpracovateli jsou: Google, Mailchimp (newslettery)- nezasíláme. Jméno a příjmení, doručovací adresu,  telefonní číslo uvádíme na balík pro doručení zboží - zpracovateli je Česká pošta a služba PPL. Nikomu dalšímu osobní údaje bez vašeho výslovného souhlasu neposkytujeme.
E-mail
Heslo
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one