Kresba a Malba

Vstupte do světa barev, emocí a jedinečných vizí. Na této stránce vám představujeme sbírku nádherných malovaných obrazů, které vznikly rukama talentované umělkyně a majitelky naší keramické dílny.

Malba pro ni není pouze technickou dovedností, ale cestou vyjadřování vlastní kreativity a pocitů. Naše umělkyně pracuje s různými technikami, které dodávají každému dílu jedinečný charakter. Od expresivních výrazů suchým pastelem až po jemné odstíny akvarelu, odvážné linie akrylových maleb až po hloubku olejové malby – každý obraz je zážitek samostatný.

Nahlédněte do procesu vzniku těchto uměleckých skvostů prostřednictvím našich fotografií, které zachycují umělkyni v průběhu tvorby. Každý tah štětce, každá promyšlená barva, ať už je to pastel, akvarel, akryl nebo olej, má svůj příběh a svůj vlastní výraz.

Výtvarnice získala své malířské zkušenosti na kurzech u uznávaného umělce MgA. Tomáše Oslizloka. 

Tyto kurzy ji obohatily o technické dovednosti a umělecké vhledy, které nyní přenáší do každého svého díla.

Naše malované obrazy nejsou pouze estetickým doplňkem prostoru, ale příběhem a výrazem autentičnosti. Mnoho z nich je k dispozici k prodeji, takže pokud hledáte inspirativní dílo pro svůj domov nebo kancelář, prohlédněte si naši galerii a nechte se unést světem barev a fantazie.

Aktuálně malované obrázky jsou častěji sdíleny na našich Facebookových stránkách, přesměrujeme vás tam, abyste mohli pravidelně sledovat nové přírůstky do naší galerie a další umělecké inspirace. Návštěvníci webu se mohou snadno dostat na naši Facebook stránku pomocí odkazu níže. Tam můžete okamžitě objevit nejnovější tvůrčí projekty a zapojit se do umělecké komunity.