Kurzy keramiky

Postupujte podle jednoduchých kroků

Pro přihlášení do našich kurzů keramiky stačí když nás kontaktujete a domluvíte si termín, kdy Vám bude vyhovovat. Jsme naprosto časově flexibilní.

Garance času, který se Vám budeme věnovat

V kurzu Vám budeme věnovat všechen potřebný čas. Vše co nebudete vědět Vám vysvětlíme a ukážeme. 

Vyrobte si cokoliv

U nás se meze fantazii nekladou. Máte vlastní nápad, co si u nás chcete vytvořit: Můžete. Nevíte co by jste chtěli vyrábět, ale chcete se kreativně projevit. Nabídneme Vám katalog možných výrobků.

[ld_course_list col=3 order="asc"]

Kurzy keramické výroby

Workshopy,… otevřená dílna pro vaši tvůrčí práci.  

Vhodné pro rodinu, nebo skupinu přátel – MAX 4 osoby

Ukážeme vám jak tvořit z hlíny,  zažijete jiný RELAX.

Kde? U nás v dílně, na adrese – Petrovice u Karviné 594.

Kdy? Dle telefonické dohody.

Cena? WOKRSHOP – 400 Kč za hodinu – pro 1 – 4 osoby

Cena zahrnuje využití vybavení keramické dílny a poradenství lektora.
Pro 1 až 4 osoby – záleží na vás, kolik vás přijde.

Materiál se hradí zvlášť – – dle množství použitého materiálu.

1802_keramika_006

Těšíme se, že vám můžeme nabídnout naše kurzy na výrobu keramiky! Naše kurzy jsou navrženy tak, aby vám poskytly kompletní zážitek a dovednosti pro tvorbu keramických výrobků. Kurzy jsou určeny pro malé skupiny a jsou vedeny zkušeným lektorem, který se věnuje každému účastníkovi individuálně.

Maximální počet účastníků na každém kurzu je čtyři, což zajišťuje, že každý účastník má dostatek pozornosti od lektora. Kurzy jsou navrženy tak, aby byly přizpůsobeny vašim individuálním potřebám a dovednostem. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo pokročilý, naši lektoři vám pomohou vytvořit krásné a jedinečné keramické výrobky.

Cena za kurz se hradí za celou skupinu, takže nezáleží na tom, kolik lidí přijde. Tento přístup umožňuje, aby účastníci sdíleli náklady a užívali si kurzu s přáteli nebo rodinou. Naše kurzy jsou navrženy tak, aby byly přátelské a relaxační, ale zároveň vám poskytnou dostatek dovedností a zkušeností pro vytváření keramických výrobků, na které budete pyšní.

Připojte se k nám a objevte krásu tvorby keramiky!

Fotografie výrobků z kurzů

Výtvory, které vytvořily šikovné ruce návštěvníků naší dílny.

IMG_20171115_142906

Adventní svícen

IMG_20181203_092026

Adventní svícen

IMG_20181209_113146

Dekorace k zavěšení

Květináč

What my students say about the courses

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

“Justo vestibulum risus imperdiet consectetur consectetur pretium urna nibh augue etiam risus accumsan volutpat urna, eu semper enim, est aliquam laoreet urna fringilla viverra.”

Olivia Holmes

“Ullamcorper enim at amet eget faucibus morbi ornare feugiat posuere blandit donec sit quis lectus eget faucibus scelerisque cras duis.”

Julia Moore

"Semper duis tellus orci nulla nibh elementum purus, pretium facilisi vel eget amet, sit diam lacinia tempus tristique euismod viverra fusce risus euismod amet."

Roberto Lopez

"Vitae erat pretium, interdum et, massa, nunc rutrum at lectus lectus aenean etiam nulla nibh ipsum commodo eu nibh scelerisque pharetra, sem netus risus."

Maria Anna